další instituce resortu ŽP  
Správa jeskyní ČR CZ PL EN RU DE
Array
Koněpruské jeskyně Koněpruské jeskyně Bozkovské dolomitové jeskyně Bozkovské dolomitové jeskyně Chýnovská jeskyně Chýnovská jeskyně Zbrašovské aragonitové jeskyně Zbrašovské aragonitové jeskyně Javoříčské jeskyně Javoříčské jeskyně Mladečské jeskyně Mladečské jeskyně Jeskyně Na Pomezí Jeskyně Na Pomezí Jeskyně Na Špičáku Jeskyně Na Špičáku Punkevní jeskyně Punkevní jeskyně Jeskyně Balcarka Jeskyně Balcarka Kateřinská jeskyně Kateřinská jeskyně Sloupsko-šošůvské jeskyně Sloupsko-šošůvské jeskyně Jeskyně Na Turoldu Jeskyně Na Turoldu Jeskyně Výpustek Jeskyně Výpustek

Vyberte si na mapě cíl své výpravy!


NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

Správa jeskyní ČR
Dobrý den, v neděli 27. září jsme s manželkou navštívili jeskyni na Špičáku. Jeskyně se nám moc líbila, průvdc...
30.09.2015, Ivana Mrázková
Jeskyně Na Špičáku si Vaši opakovanou návštěvu rozhodně zaslouží. Věřím, že Vaše děti si tajemné srdcovité...

SPELEOSTŘÍPKY

39. SPELEOSTŘÍPKY
2015 Lechuguilla,  Archiv SJ ČR

Jeskyně Výpustek: Ztracené jezero

Krásně v kraji - Jeskyně Na Špičáku

Zbrašovské jeskyně jsou nejteplejšími jeskyněmi u nás.

AKTUALITY

Kateřinská jeskyně

Herci a herečky brněnských divadel vystoupí v Kateřinské jeskyni s písněmi z populárních muzikálů jak českých tak i světových. Muzikálové hity si můžete poslechnout v sobotu 17. října od 16:00.

 


Koněpruské jeskyně
S přicházejícím podzimem je nutné pomýšlet i na Mikuláše a jeho doprovod! Do Koněpruských jeskyní dorazí tyto tajmné bytosti v sobotu 28. listopadu a celý týden budou podle zásluh odměňovat. Pokud chete ukázat dětem nebe-peklo-Mikuláše, určitě přijeďte.
Správa jeskyní ČR
Mikuláš ve Výpustku, archiv SJ ČR, foto J. Flek
Peklo s čerty, ďáblíky ale i s Mikulášem se na dva dny stěhuje do areálu jeskyně Výpustek . Šestý ročník mikulášských prohlídek opět zajistil provoz JV ve spolupráci s ochotnickým sdružením KŘOVÝ.


Správa jeskyní ČR

V Moravském krasu byl na Skalním mlýně otevřen Dům přírody se zajímavou interaktivní expozicí, kde se návštěvníci seznámí s krásami zdejší krasové oblasti.
Správa jeskyní ČR

Množí se dotazy, zda je možné vstoupit do jeskyní se psem. Buď neseném v přepravní kabele nebo na vodítku. V návštěvních řádech všech čtrnácti zpřístupněných jeskyní je uvedeno, že zvířata vnášet či vodit do jeskyní se NESMÍ. Poděkování těm, kteří toto opatření chápou a netrápí ani svého psa ani ostatní návštěvníky.


Zbrašovské aragonitové jeskyně

Vernisáž uvádí Doc. Koléšek, archiv SJ ČR, foto S. ČernýVýstava děl šesti mladých sochařů ostravského okruhu zaplní 30.června prostory Zbrašovských aragonitových jeskyní sochami vytvořenými z betonu a nejen z něj. Výstava potrvá do 31. října 2015.

 


Jeskyně Na Špičáku

K oslavám 130. výročí zpřístupnění Jeskyně Na Špičáku patří zajímavé akce. Ve Vodní tvrzi v Jeseníku je od 15. 9. do 15. 11. výstava "Paměť podzemí u Supíkovic". Přímo v jeskyni je pak v neděli 18. 10. od 16:00 pro návštěvníky přichystán koncert Ženského pěveckého sboru.

 

Vyhledávání na www stránkách
KTERÝ DEN NAVŠTÍVÍTE JESKYNĚ?
Vyberte datum a získejte výpis
otevřených jeskyní:
2014   2015    2016
září   říjen   listopad
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ISCA
 
Copyright © Správa jeskyní ČR | napište nám | mapa stránek | design by virushka | created by ONESOFT s.r.o.