další instituce resortu ŽP  
Správa jeskyní ČR CZ PL EN RU DE
Array
Koněpruské jeskyně Koněpruské jeskyně Bozkovské dolomitové jeskyně Bozkovské dolomitové jeskyně Chýnovská jeskyně Chýnovská jeskyně Zbrašovské aragonitové jeskyně Zbrašovské aragonitové jeskyně Javoříčské jeskyně Javoříčské jeskyně Mladečské jeskyně Mladečské jeskyně Jeskyně Na Pomezí Jeskyně Na Pomezí Jeskyně Na Špičáku Jeskyně Na Špičáku Punkevní jeskyně Punkevní jeskyně Jeskyně Balcarka Jeskyně Balcarka Kateřinská jeskyně Kateřinská jeskyně Sloupsko-šošůvské jeskyně Sloupsko-šošůvské jeskyně Jeskyně Na Turoldu Jeskyně Na Turoldu Jeskyně Výpustek Jeskyně Výpustek

Vyberte si na mapě cíl své výpravy!

I N S P I R U J T E  S E  Z D E


NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

Správa jeskyní ČR
O víkendu jsme navštívili několik jeskyní Moravského krasu. Všechny byly nádherné. Nejvíce nás ale pobavil a zauj...
23.05.2017, Ivana Mrázková
Krásné místo, milí a ochotní lidé jsou zárukou příjemně strávených chvil. Jsme potěšení, že se Vám ve zpří...

SPELEOSTŘÍPKY

20. SPELEOSTŘÍPKY 2017
Co vyprávějí krápníky?

Arménie - archeologové se bouří

Malý výlet k susedom: Jaskyňa Na Pomezí

Testovačka tažných koní….

 

AKTUALITY

Sloupsko-šošůvské jeskyně

Ve čtvrtek 1. června od 7:00 do 11:00 bude v obci Sloup přerušena dodávka elektrické energie. Omezení se týká i provozu Sloupsko-šošůvských jeskyní. Děkujeme za pochopení.
Mladečské jeskyně
Bivojík
Výstava výtvarných prací žáků ZUŠ Miloslava Stibora v Olomouci, " Pravěk v Mladečských jeskyních", potěší velké i malé. Výstava půvabných kreseb je zahájena a potrvá až do konce prázdnin, do 31. srpna 2017.
Koněpruské jeskyně

Vzhledem k slabému internetovému připojení, se v pokladně Koněpruských jeskyní téměř nedá platit pomocí platební karty. Děkujeme návštěvníkům za pochopení a doporučujeme připravit si hotovost. 


Jeskyně Na Špičáku
Skřítek, dokumentace SJ ČR, foto E. Vozábalová

V jeskyni Na Špičáku se u příležitosti Mezinárodního dne dětí setkají malí návštěvníci s maličkými jeskynními skřítky. Denně od úterý 30. května do pátku 2. června vždy ve tři hodiny mohou děti do 6 let prožit prohlídku jeskyně s pohádkou. REZERVACE NUTNÁ!


Jeskyně Výpustek
Žlutá Karkulka spolu s dalšími pohádkovými bytostmi provede návštěvníky pohádkovou Jeskyní Výpustek v sobotu 3. června vždy v každou celou hodinu v době od 11:00 do 17:00. Běžné prohlídky se v tento den nekonají. Rezervace na tuto akci je nutná!
Zbrašovské aragonitové jeskyně
III. ročník  Pochodu IPA  bude odstartován 10. června 2017. Můžete se těšit na tři atraktivní trasy v délkách 11, 27 a 36 kilometrů vedené údolím Moravské brány. Na trasách nebude chybět zážitek ve formě průchodu Zbrašovskými aragonitovými jeskyněmi.
Jeskyně Na Špičáku
Komorní sbor Florian, zdroj FB FlorianKomorní sbor FLORIAN přijede do Jeskyně Na Špičáku v sobotu 10. června. Členové sboru zazpívají bez doprovodu hudebních nástrojů, a capella. Začátek koncertu je v 16:30. Vstup je volný, ale rezervace nutná.

Vyhledávání na www stránkách
KTERÝ DEN NAVŠTÍVÍTE JESKYNĚ?
Vyberte datum a získejte výpis
otevřených jeskyní:
2017   2018    2019
duben   květen   červen
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ISCA
 
Copyright © Správa jeskyní ČR | napište nám | mapa stránek | design by virushka | created by ONESOFT s.r.o.