další instituce resortu ŽP  
Správa jeskyní ČR CZ PL EN RU DE
Array
Koněpruské jeskyně Koněpruské jeskyně Bozkovské dolomitové jeskyně Bozkovské dolomitové jeskyně Chýnovská jeskyně Chýnovská jeskyně Zbrašovské aragonitové jeskyně Zbrašovské aragonitové jeskyně Javoříčské jeskyně Javoříčské jeskyně Mladečské jeskyně Mladečské jeskyně Jeskyně Na Pomezí Jeskyně Na Pomezí Jeskyně Na Špičáku Jeskyně Na Špičáku Punkevní jeskyně Punkevní jeskyně Jeskyně Balcarka Jeskyně Balcarka Kateřinská jeskyně Kateřinská jeskyně Sloupsko-šošůvské jeskyně Sloupsko-šošůvské jeskyně Jeskyně Na Turoldu Jeskyně Na Turoldu Jeskyně Výpustek Jeskyně Výpustek

 VIDEO O ZPŘÍSTUPNĚNÝCH JESKYNÍCH

Inspirujte se a vyberte si na mapě
cíl své výpravy!


NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

Správa jeskyní ČR
Dobry den, dna 3.5.2015 sme navsivili jaskynu Vypustek. Tymto by sme radi podakovali mladej pani sprievodkyni, za zaujimavy, ...
05.05.2015, Ivana Mrázková
Moc hezky jste napsal poděkování. Zkuste ještě, jestli si Vaše děti něco z výkladu o V7pustku - jeskyni-krytu - pama...

SPELEOSTŘÍPKY

18. SPELEOSTŘÍPKY
Hřebenáč     foto Jan Flek

Přetržené lano na Kobyle
08. 09. a 10. 05. 2015 Dny otevřených dveří 2015: Býčí skála

Punkevní jeskyně jsou opět přístupné, vláček k nim ale nejezdí

AKTUALITY

Punkevní jeskyně
Jeřáb v akci, foto J. Hebelka
Punkevní jeskyně mají vzhledem k probíhající výstavbě provozní budovy upravený návštěvnický režim: leden, únor zavřeno, březen otevřeno, duben zavřeno.
KVĚTEN OTEVŘENO.
 POZOR! Do 15.5. bude zcela (pro auta, cyklisty i pěší!) UZAVŘENA silnice ze Skalního mlýna k Punkevním jeskyním.
Správa jeskyní ČR

Líbilo se Vám v jeskyních? pak neváhejte a darujte svým blízkým zajímavý směr jejich výletu! Správa jeskyní ČR nabízí Dárkový poukaz k návštěvě vybrané zpřístupněné jeskyně.
Jeskyně Na Špičáku

K oslavám 130. výročí zpřístupnění Jeskyně Na Špičáku jsou připraveny zajímavé akce. Ve Vodní tvrzi v Jeseníku  je od 5.5. výstava Paměť podzemí u Supíkovic". Přímo v jeskyni pak v sobotu 16.5. proběhnou oslavy, na kterých jsou pro návštěvníky přichystány prohlídky s baterkami a koncert v jeskyni.
 
Kateřinská jeskyně

Ve výjimečné akustice největšího jeskynního dómu v Kateřinské jeskyni se rozezní hlasy tří hudebníků. Lenky Dusilové, Dana Bárty a En.Dru. Přijďte si poslechnout společnou vokální improvizaci ve středu 6. května od 17 hodin.


Javoříčské jeskyně

věnec SJ ČR u památníku obětem v Javoříčku, archiv SJ ČRV obci Javoříčko se v neděli 26. dubna za účasti premiéra Bohuslava Sobotky konal pietní akt k 70. výročí vypálení obce nacisty.  Proběhlo také slavnostní otevření expozice v budově bývalé školy přibližující život na přelomu třicátých a čtyřicátých let.t a připomínající zničení obce na sklonku druhé světové války.


Vyhledávání na www stránkách
KTERÝ DEN NAVŠTÍVÍTE JESKYNĚ?
Vyberte datum a získejte výpis
otevřených jeskyní:
2012   2013    2014
únor   březen   duben
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ISCA
 
Copyright © Správa jeskyní ČR | napište nám | mapa stránek | design by virushka | created by ONESOFT s.r.o.