další instituce resortu ŽP  
Správa jeskyní ČR CZ PL EN RU DE
Array
Koněpruské jeskyně Koněpruské jeskyně Bozkovské dolomitové jeskyně Bozkovské dolomitové jeskyně Chýnovská jeskyně Chýnovská jeskyně Zbrašovské aragonitové jeskyně Zbrašovské aragonitové jeskyně Javoříčské jeskyně Javoříčské jeskyně Mladečské jeskyně Mladečské jeskyně Jeskyně Na Pomezí Jeskyně Na Pomezí Jeskyně Na Špičáku Jeskyně Na Špičáku Punkevní jeskyně Punkevní jeskyně Jeskyně Balcarka Jeskyně Balcarka Kateřinská jeskyně Kateřinská jeskyně Sloupsko-šošůvské jeskyně Sloupsko-šošůvské jeskyně Jeskyně Na Turoldu Jeskyně Na Turoldu Jeskyně Výpustek Jeskyně Výpustek

Vyberte si na mapě cíl své výpravy!


NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

Správa jeskyní ČR
Dobrý den, v neděli 27. září jsme s manželkou navštívili jeskyni na Špičáku. Jeskyně se nám moc líbila, průvdc...
30.09.2015, Ivana Mrázková
Jeskyně Na Špičáku si Vaši opakovanou návštěvu rozhodně zaslouží. Věřím, že Vaše děti si tajemné srdcovité...

SPELEOSTŘÍPKY

40. SPELEOSTŘÍPKY 2015

Podzemní řeka, zdroj internet
 Jeskyně

Muž objevil jeskyni a rozhodl se v ní bydlet.

ČR, Blansko: Dům přírody Moravského krasu

AKTUALITY

Jeskyně Na Špičáku
Svícen v Jeskyni Na Špičáku, archiv SJ ČR
V neděli 18.října se v prostorách Jeskyně Na Špičáku rozlehne sborový zpěv Ženského pěveckého sboru obce Bělá pod Pradědem. Poslední letošní koncertování v této "počmárané" jeskyni začíná v 16:00. Rezervace nutná!

 


Kateřinská jeskyně

Herci a herečky brněnských divadel vystoupí v Kateřinské jeskyni s písněmi z populárních muzikálů jak českých tak i světových. Muzikálové hity si můžete poslechnout v sobotu 17. října od 16:00.

 


Koněpruské jeskyně
S přicházejícím podzimem je nutné pomýšlet i na Mikuláše a jeho doprovod! Do Koněpruských jeskyní dorazí tyto tajmné bytosti v sobotu 28. listopadu a celý týden budou podle zásluh odměňovat. Pokud chete ukázat dětem nebe-peklo-Mikuláše, určitě přijeďte.
Správa jeskyní ČR
Mikuláš ve Výpustku, archiv SJ ČR, foto J. Flek
Peklo s čerty, ďáblíky ale i s Mikulášem se na dva dny stěhuje do areálu jeskyně Výpustek . Šestý ročník mikulášských prohlídek opět zajistil provoz JV ve spolupráci s ochotnickým sdružením KŘOVÝ.


Správa jeskyní ČR

V Moravském krasu byl na Skalním mlýně otevřen Dům přírody se zajímavou interaktivní expozicí, kde se návštěvníci seznámí s krásami zdejší krasové oblasti.
Správa jeskyní ČR

Množí se dotazy, zda je možné vstoupit do jeskyní se psem. Buď neseném v přepravní kabele nebo na vodítku. V návštěvních řádech všech čtrnácti zpřístupněných jeskyní je uvedeno, že zvířata vnášet či vodit do jeskyní se NESMÍ. Poděkování těm, kteří toto opatření chápou a netrápí ani svého psa ani ostatní návštěvníky.


Zbrašovské aragonitové jeskyně

Vernisáž uvádí Doc. Koléšek, archiv SJ ČR, foto S. ČernýVýstava děl šesti mladých sochařů ostravského okruhu zaplní 30.června prostory Zbrašovských aragonitových jeskyní sochami vytvořenými z betonu a nejen z něj. Výstava potrvá do 31. října 2015.

 


Vyhledávání na www stránkách
KTERÝ DEN NAVŠTÍVÍTE JESKYNĚ?
Vyberte datum a získejte výpis
otevřených jeskyní:
2012   2013    2014
leden   únor   březen
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ISCA
 
Copyright © Správa jeskyní ČR | napište nám | mapa stránek | design by virushka | created by ONESOFT s.r.o.