další instituce resortu ŽP  
Správa jeskyní ČR CZ PL EN RU DE
Array
Koněpruské jeskyně Koněpruské jeskyně Bozkovské dolomitové jeskyně Bozkovské dolomitové jeskyně Chýnovská jeskyně Chýnovská jeskyně Zbrašovské aragonitové jeskyně Zbrašovské aragonitové jeskyně Javoříčské jeskyně Javoříčské jeskyně Mladečské jeskyně Mladečské jeskyně Jeskyně Na Pomezí Jeskyně Na Pomezí Jeskyně Na Špičáku Jeskyně Na Špičáku Punkevní jeskyně Punkevní jeskyně Jeskyně Balcarka Jeskyně Balcarka Kateřinská jeskyně Kateřinská jeskyně Sloupsko-šošůvské jeskyně Sloupsko-šošůvské jeskyně Jeskyně Na Turoldu Jeskyně Na Turoldu Jeskyně Výpustek Jeskyně Výpustek

Vyberte si na mapě cíl své výpravy!


NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

Správa jeskyní ČR
Dne 19.3.2016 v 10:00 hod.jsme navštívili Sloupsko-Šošůvské jeskyně.Prohlídka jeskyní se nám velice líbila. Ale hl...
30.03.2016, Ivana Mrázková
Krásná poznámka v návštěvní knize na úvod letošní sezóny. Děkujeme a přejeme vám, ať se vám při příští n...

SPELEOSTŘÍPKY

21.SPELEOSTŘÍPKY 2016
Bubovické vodopády, archiv SJ ČR, foto A. Komaško

Slované na Staré huti

Uniknout z jeskyně Výpustek!


AKTUALITY

Jeskyně Na Špičáku

Mezinárodní den dětí se slaví všude a jeskyně se na něj také přichystaly! Vypravte se 1.-3. června s dětmí za skřítky do Jeskyně Na Špičáku.

 


Jeskyně Výpustek
zdroj internet

V areálu Jeskyně Výpustek se v sobotu 4. června koná akce pro děti Pohádková jeskyně, aneb "Zachraňte skřítka Lumpíka". Vstupy do jeskyně každou celou hodinu od 11 do 17 hodin. Rezervace na akci nutná! Běžné prohlídky jeskyně se v tento den nekonají.


Správa jeskyní ČR
Kaja Saudek, zdroj web
Spolupráce fenomenálního kreslíře Káji Saudka a České speleologické společnosti je doložena kresbami a komiksy. Vernisáž výstavy, kde si můžete tuto spolupráci ověřit, bude v sobotu 4. června v muzeu "Lamberská stezka" v Žihobcích u Sušice.
Jeskyně Výpustek
dIDGERIDOO Y BLÍYKA, ARCHIV sj čr, FOTO i. MRÁYKOVÁ

6. ročník mezinárodního benefičního festivalu Didgeridoo v jeskyní rozezní podivuhodné tóny z rozmanitých nástrojů v sobotu 11. června. Začíná se muzicírovat nejprve v kostele ve Křtinách - od 9:00. Stejně jako v letech předchozích se pokračuje v areálu a také přímo v Jeskyni Výpustek.Běžné prohlídky jeskyně se v tento den nekonají.

 


Správa jeskyní ČR
Iva Bittová v Kateřinské jeskyni v roce 2014, archiv SJ ČR, foto J. Flek
Ve dnech 9.-12. června 2016 se již po devatenácté rozezní v jeskyních Moravského krasu Čarovné tóny Macoochy. Spojení hudebního a vizuálního zážitku v tajemném prostředí jeskyní kateřinské, Punkevní a Výpustku určitě nadchne všechny návštěvníky.
Koněpruské jeskyně

Tak jako v minulých letech i v roce letošním budou v Koněpruských jeskyních "Baterkové pondělky". Kromě července se bude s baterkou v ruce putovat jeskyněmi každé poslední pondělí v měsíci.
Správa jeskyní ČR

Vyhledávání na www stránkách
KTERÝ DEN NAVŠTÍVÍTE JESKYNĚ?
Vyberte datum a získejte výpis
otevřených jeskyní:
2011   2012    2013
červenec   srpen   září
Po Út St Čt So Ne
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ISCA
 
Copyright © Správa jeskyní ČR | napište nám | mapa stránek | design by virushka | created by ONESOFT s.r.o.